ماهرانه بیاموز

بیش از بیست سال سابقه درخشان در آموزش

110
دوره های در حال برگزاری
84
مدرسان
15937
آموزش دیدگان
4530
دوره های برگزار شده

مجتمع آموزشی امام علی(ع) با استعانت از ایزد منان و در راستای تحقق اهداف فرهنگی آموزشی، در سال ۱۳۷۹ با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور  تاسیس گردید و هم اکنون در فضایی مناسب و با بهره گیری از تکنولوژی روز و تجهیزات کارگاهی پیشرفته در حال فعالیت می‌باشد.

مجتمع آموزشی امام علی(ع) دارای رتبه یک آموزشگاههای استان در ارزشیابی آموزشگاهها  و مفتخر به داشتن عناوین مدیر و  مربی نمونه استان در چندین سال متوالی می باشد.  عضویت این مجتمع در هیات مدیره انجمن صنفی کامپیوتر و کانون انجمن های صنفی آموزشگاههای آزاد استان مرکزی تلاش ما را در جهت پیشبرد اهداف آموزشی استان موثرتر  نموده است.

مدیریت و اساتید مجرب و توانمند مجتمع آموزشی امام علی(ع)  افتخار استعدادیابی و آماده سازی دانشجویان و فراگیران در  مسابقات ملی مهارت در سطح استانی و کشوری را دارند و به عنوان کارشناسان طراحی پروژه های مسابقات و داور اجرای مسابقات ملی مهارت همواره در سطح استان و کشوری فعالیت داشته اند.  

از دیگر افتخارات این مجتمع ، تهیه و تدوین 11 عنوان استاندارد شغل و تالیف کتابهای آموزشی مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشد.

این مجتمع ارائه دهنده ی آموزش های تخصصی، حرفه ای و کاربردی در رشته های فناوری اطلاعات، امورمالی و بازرگانی، ایمنی و بهداشت، فنی و مهندسی، هنرهای تجسمی، مدیریت صنایع می‌باشد .