داستان ما

این یک واقعیت طولانی است که آموزش بگیرید.

12000
دنبال کنندگان
135
مدرسان
20537
دانشجویان
10897
دوره های کامل

این مجتمع با همکاری موسسات معتبر نظیر موسسه آموزشی و پژوهشی دانش پارسیان و آکادمی وب روناک در رسیدن به اهداف آموزشی خویش و ارائه دوره های متنوع گامهای بلندی برداشته است. دوره های مختلف علوم کامپیوتر، امورمالی و بازرگانی و مدیریت صنایع با استفاده از سرفصلها و منابع آموزشی طبق استانداردهای بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و ارائه گواهینامه های بین‌المللی دوره مهارتهای هفت گانه ICDL مطابق با استاندارد و ارائه گواهینامه از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و دوره های مهارتی جهت دریافت دیپلم کاردانش در رشته کامپیوتر و رشته حسابداری از سازمان آموزش و پرورش برگزار می‌گردد.

مجتمع آموزشی امام علی(ع) با استعانت از ایزد منان و در راستای تحقق اهداف فرهنگی آموزشی، در سال ۱۳۷۹ با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در دو واحد خواهران و برادران تاسیس گردید و هم اکنون در فضایی مناسب و با بهره گیری از تکنولوژی روز و تجهیزات کارگاهی پیشرفته در حال فعالیت می‌باشد.
استفاده از کارکنان مجرب و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء و اساتید متخصص که عمدتاًٌ از اساتید دانشگاهی و دارای مدارک تحصیلی در رشته های مهندسی و رشته های مرتبط بوده و نیز دارای کارت مربیگری در رشته ها و حرفه های مختلف می باشند سبب شده که مجتمع آموزشی امام علی(ع) یکی از موفقترین مراکز آموزشی شود.

مجتمع آموزشی امام علی(ع) دارای عناوین مربی نمونه استان و مربی برتر در جشنواره الگوهای برتر و همچنین در برگزاری مسابقات ملی مهارت در سطح استانی و کشوری در چندین دوره کارآموزان این مجتمع موفق به کسب رتبه اول در مسابقات ملی مهارت شده و مربیان این مجتمع با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به عنوان داور و کارشناس مسئول در برگزاری مسابقات همکاری داشته است.
این مجتمع با اخذ مجوزهای مربوطه از سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزارکننده کلیه دوره های در رشته های فناوری اطلاعات، امورمالی و بازرگانی و مدیریت صنایع می‌باشد و موفق به اخذ رتبه اول و درجه یک در طرح ارزشیابی و درجه بندی آموزشگاههای آزاد استان مرکزی شده است.